Strona główna > Aktualności > Treści
American College Rzeka zmierza do iskra zainteresowanie spawania kariery
Mar 12, 2016

PRZEZ JESSICA HICE

Aby przyciągnąć i szkolenia więcej specjalistów spawania, American River College w sobotę promowane jego programy edukacji technicznej.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia i kolegium kraju potrzebować więcej niż 374,000 spawaczy przez 2024. Towarzystwo współgospodarzem sobotniej imprezy, oferując spawania doświadczenia wirtualnej rzeczywistości i interaktywne pokazy. Lokalne firmy konfigurowania kabiny do zaoferowania informacji i wniosków o zatrudnienie dla studentów i absolwentów.

Osłony twarzy spawania są wyświetlane podczas spawania Expo w American River College w Sacramento, w sobotę, 6 lutego 2016. Branży spawalniczej potrzebuje pracowników, i stara się przyciągnąć studentów w celu przeszkolenia ich do spawania kariery kolegium.
Osłony twarzy spawania są wyświetlane podczas spawania Expo w American River College w Sacramento, w sobotę, 6 lutego 2016. Branży spawalniczej potrzebuje pracowników, i stara się przyciągnąć studentów w celu przeszkolenia ich do spawania kariery kolegium. Mark Reese, Kolegium spawania Departament przewodniczącego i profesor, powiedział, że średni wiek Spawacz to 55. Reese powiedział, że stopień cztery lata nie jest konieczne do przyłączenia się do pola.

"Studenci, którzy udają się do szkoły tutaj zostały wydzierżawione," Reese powiedział, wskazując giełda pracy w klasie spawania. American River College oferuje spawaczy certyfikacji są wymagane, i odnowić, co sześć miesięcy. "Studenci płacą 30 dolarów darowizny. Jeśli go nie masz, pytamy się, że wracają później po zdobyciu pracy, aby pomóc. "

Kolegium oferuje pięć różnych certyfikatów i dyplomem technologii spawania. Brandon Beattie, specjalista zgrzewania, powiedział, że jest możliwe dla studentów do uzyskania certyfikatu w jednym semestrze, jak każdy wymaga do 14 jednostek.

REKLAMY

Beattie ukończyła American River College w 2015 z jego spawania certyfikacji, ostatecznie "jego sposób pracy" stać się transport kolejowy i lokomotywa Spawacz z Siemens w Sacramento.

"Siemens zatrudnił 40 osób od września – 75 procent z lokalnej szkoły pomaturalne," powiedział Beattie. Najbardziej spawania wygląd firmy zatrudnić studentów, bo oni nie mają "złych nawyków" i może być "zbudowany" do wykonywania określonej pracy, powiedział Beattie.

Beattie powiedział, że jego sukces zawdzięcza kolegium program spawania.

"Get paid do zabawy," powiedział. "Jeśli zrobisz coś, co kochasz, to nie działa."

Jason i Rebecca Summers powiedział, że są one byłych narkomanów, którzy odwrócił ich życia, krótko przed Jason rozpoczyna naukę w kolegium.

"Tej klasie jest powodem zmiany," powiedział Rebecca Summers.

W 2008 powiedział, Child Protective Services wziął ich synów 1 - i 2-letni. Po rozpoczęciu procesu odzyskiwania, dzieci zostały zwrócone i ostatecznie Jason Summers rozpoczyna naukę w American River College.

"I certyfikowane przez pięć lat," powiedział Summers, który pracuje dla JB grzejniki w Sacramento.

Trish Caldwell, dziekan Kolegium edukacji technicznej, powiedział, że tech wydziałów i studentów tech przeoczone.

"Tech edukacji zniknął w szkołach," powiedziała.

Caldwell powiedziała, że podekscytowany ostatnie dotacje otrzymane kolegium, że TVna program.

W 2015 roku pięciu kolegiów północnej Kalifornii, w tym American River i innych w Los Rios Wspólnoty College District, przyznano 5 milionów dolarów dotacji do funduszu północnej Kalifornii Community College amerykańskiej inicjatywy staż.

Według strony internetowej US Department of Labor program stworzy modelu dla północnej Kalifornii.

Według US Bureau of Labor Statistics mediana wynagrodzenia dla spawaczy jest $37,420, z średnia stawka godzinowa 17,99 dolarów. Zawodowych kierowców, inspektorzy spawania, przedstawiciele handlowi i techników corocznie zarobić między $47,000 i 55 000 $. Najbardziej dochodowe zadania w dziedzinie, która wymaga stopnia, jest inżynierem materiałów, z mediany wynagrodzeń rocznych z $87,690.