Strona główna > Aktualności > Treści
Beijing Essen spawania idealna do cięcia Targi 2016
Mar 11, 2016

Beijing Essen spawania i cięcia Fair (BEW), która jest współfinansowana przez chińskie Towarzystwo inżynierii mechanicznej (CME), spawanie instytucji CME, Chiny spawania Association (CWA), spawanie sprzęt Komitet CWA, niemiecki spawania społeczeństwa (DVS) i Messe Essen GmbH, jest jednym z światowych dwóch wiodących profesjonalnych spawania wystawy. To przyciąga dziesiątki tysięcy profesjonalistów w branży (producentów, dystrybutorów, agentów, instytucjami badawczymi, departamenty rządowe itd.) do spawania co roku.

BEW ma pomyślnie przeprowadzono dla 20 razy, a skala to rozszerzył za każdym razem. Mimo nowych wystawców wzrasta, wielu znanych wystawców, takich jak czasu pekińskiego Lincoln, Panasonic, Golden Bridge, Kaiyuan grupy, ABB, i tak dalej są regularnie, które zapewniają jakość i standard targów. Jeśli chodzi o 21 BEW terenów wystawowych brutto był 84,700 ㎡with ponad 900 wystawców z 28 krajów, wśród nich, 189 wystawców byli z zagranicy. Podczas targów 44,152 wpisy odwiedzających z 49 krajów i obszarów doszli do odwiedzenia targów. Odwiedzający są głównie z produkcji maszyn, zbiorników ciśnieniowych, przemysł samochodowy, lokomotyw kolejowych, ropociągi, sektorów przemysłu stoczniowego, lotnictwo i kosmonautyka. Prawie 40 krajowych i zagranicznych czasopismach zawodowych, związanym z wystawy, strony internetowe donoszą targów.

Jako największe i najbardziej wpływowe wydarzenie BEW stanowi platformę dla domowych, a także importować i eksportować handlu na całym świecie. 21th Beijing Essen spawania i cięcia targów odbędzie się w New China International Exhibition Center w Pekinie 14-17 czerwca 2016 r.