Strona główna > Aktualności > Treści
Laserowe urządzenia pomaga Minster Metal wytwórca
Mar 14, 2016

Sidney Daily News

MINSTER — Fabcor jest utrzymywanie z zmiana technologii produkcji poprzez zakup lasera state-of-art tube masła i Devlieg nudny mill.

"Fabcor teraz jest w stanie dostarczyć najbardziej zaawansowane laserowe cięcie rur na rynku dzisiaj," powiedział Jon Hoying, prezes i właściciel Fabcor.

Fabcor, który ma 72,000-metrowy, zakład produkcyjny o powierzchni 8 hektarów, jest sklep metal wytwórca.

Rodzinna firma wprowadzony jego nowy BLM LT8 laser tube cusster, frez 3500 watt pojemność Długość rury 28-stopowym. Maszynę można wyciąć do 8 cali kwadratowych i średnicy, a to można wyciąć węgla, stali nierdzewnej i aluminium, aż do trzech czwartych cala ze stali.

"BLM zajmuje się również otwartych profili, w tym kąty, mieszkania, belki i kanałami, także prostokąty, kwadratowe i okrągłe rury," Hoying powiedział. "Koszty produkcji są zmniejszona za pomocą gniazda i kartę i blokady stawów. Jesteśmy również w stanie cięte na długość, wywiercić otwór wszelki rozmiar lub wyciąć wszelkie geometrii kształtu, eliminując kosztowne zestaw ups, materiał obsługi i dodatkowe pracy. "

Nowy sprzęt daje Fabcor możliwość być zwinny.

"Twardych narzędzi jest wyeliminowane i zastąpione elastyczne wiązki w wyniku spożytkować czas na produkcję i minimalne ilości odpadów," Hoying powiedział. "Możemy skonsolidować różnych średnicach rur, kształty i grubości ścianki do tworzenia zestawów. Głowica tnąca 3D tilt zapewnia fazowane krawędzie dla prac przygotowawczych, eliminując konieczność grind ręki."

Firma posiada również we własnym zakresie obróbki możliwości, w tym Devlieg serii 5K nudny Mill, precyzja, Wrzeciono poziome tabeli wytaczania, frezowania i wiercenia maszyny.

"Ten obróbki mill łączy ekstremalną dokładność i sztywność," Hoying powiedział. "Devlieg maszyny, które wszystkie typy i rozmiary elementów obrabianych tym narzędziem pokoju, jeden kawałek zatrudnienia i produkcji aplikacji wymagających dokładnych otworów i płaskie powierzchnie w precyzyjnych lokalizacji, podczas gdy jego rozmiar pochwalić mocny 40-calowy x 72 cala z obciążenia limitu wagi 10300 funtów."

Fabcor nadal oferują 3D CAD, inżynierii, płaskie cięcie laserowe, prasy krawędziowej i toczenia, Mig, Tig, miejscu i spawania, mokrych lub proszku płaszcz wykończenia, zestawów, dostawy w pojazdy będące własnością Fabcor i zostały obsługujących klientów przez 32 lata.