Strona główna > Aktualności > Treści
Spawarka orbitalna do rur
Oct 29, 2016
Podstawowa informacja
  • Dostępna jest usługa inżyniera Oversea Service: Rura 2 "-60"

  • Pochodzenie: Chiny

  • Specyfikacja: wiele rodzajów
Opis produktu

1, Automatyczna Automatyczna Maszyna Spawalnicza Specjalizuje się w dużych i średnich Diakach rurociągów okrągłych zgrzewów, projektowaniu i produkcji do automatycznego spawania wszystkich miejsc.


2, Ta maszyna spawalnicza nadaje się do dużych i średnich Dia rur rurowych spoin zgrzewania zgrzewania zgrzewania, napełniania spawania i spawania zgrzewania spawu i spawania zgrzewania spoiny spawalniczej, spoiny spawalnicze z spawów ekranu.


3, Zgrzewarka składa się z następujących czterech części: głowica spawalnicza (w tym system jazdy na wózku, system palnika spawalniczego do spawania, palnik spawalniczy do podnoszenia systemu , system podawania palnika spawalniczego, skrzynka sterująca spawaniem) , tor spawalniczy, system sterowania , źródło spawania .


4, Ze względu na rurociągu , zwłaszcza w naszym kraju szerokie zastosowanie spiralna spawana rura Różnica Dia jest zbyt duży, dia eliptycznych rur, nieprawidłowego przetwarzania krawędzi rowka, doprowadzić do montażu w miejscu pracy, czasem zdarza się szerokość skosu i wąskie różnice , Niewspółosiowość i tak dalej, nie będą mogły z powodu regularnego parametru hipertazy skosu do spawania uzupełnia się drobne zgrubienie spoiny, w tym przypadku spawarka musi przejść przez stopione narzędzie obserwacyjne, parametr korekty w czasie rzeczywistym, zwłaszcza amplitudę wibracji i Czas rezydenta obu stron, może uzyskać drobną spoinę.


5, Biorąc pod uwagę częstotliwość generowania energii elektrycznej niepewność i stan przejściowy odpowiedział na jakość spawania wolno spoiny czołowej wpływ na miejscu pracy, wykorzystał szerokopasmowego charakterystycznego odwrotnego źródła zasilania. Jednocześnie wzięliśmy pod uwagę złe warunki konstrukcyjne w miejscu pracy, obciążenie urządzeń kontynuuje wysokie wymagania specjalne, istotny składnik, taki jak silnik elektryczny, łożysko, czujnik i układ scalony wybierz wyspecjalizowaną firmę słynną markę części importowane.


6, Wafel obwodu sterowania i kompletne maszyny podtrzymują starzenie się w celu zbadania i wibrowania badania, co gwarantuje niezawodność urządzenia nadmiarowego.


7, Jeden rodzaj średnicy rurociągu stosuje jeden rodzaj specjalnie wykonanego toru spawalniczego, standardowa konfiguracja tylko przy jednym spawaniu (opcjonalnie).