Strona główna > Produkty > Narzędzia do przygotowywania rur

Przenośna elektryczna maszyna do kładzenia rur i rur

Przenośna elektryczna maszyna do kładzenia rur i rur
lekka i kompaktowa maszyna do obróbki powierzchni, fazowania i spawania wszystkich materiałów, w tym stali nierdzewnej, duplex, inconel i innych, dzięki czemu rury nie są bez zadziorów
Szczegóły produktu:

Przenośna elektryczna maszyna do kładzenia rur jest lekką i kompaktową maszyną do obróbki czołowej, fazowania i spawania na wszystkich materiałach, w tym stali nierdzewnej, duplex, inconelu i innych, dzięki czemu końcówki rur bez zadziorów i idealnie prosto do osi rury.

Jeden operator wykonuje bezpiecznie, dokładnie i szybko przygotowania do spawania w porównaniu z powolną i uciążliwą operacją szlifowania.

Po odwróceniu, rura będzie gotowa do spawania orbitalnego lub innych metod produkcji rur, idealnych dla wysokiej czystości i wysokiej higieny przemysłowej, takich jak napoje, mleczarstwo, farmacja, uzdatnianie wody, przemysł spożywczy, półprzewodnikowy itp.


Rura OD

Φ6-76,2 mm (3 ")

Grubość ściany (maks.)

3 mm

Odpowiedni

materiał

stal nierdzewna, karton stal,

stal stopowa, aluminium, miedź itp.

Wymiar

435 * 425 * 195 mm

NW / GW

7,4 / 14 KG

Prędkość silnika

8-45 r / min; 23-40 r / min

Napięcie / częstotliwość

220 V 50/60 Hz

Moc

1100W


YOUBEST jest jednym z czołowych producentów i dostawców narzędzi do cięcia, fugowania i fazowania w Chinach, zapraszamy do hurtowej taniej przenośnej maszyny do cięcia rur i rur z naszej fabryki.
Hot Tags: przenośna elektryczna maszyna do cięcia rur i rur, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, tani, youbest spawanie, youbest cięcie
Produkty powiązane
Zapytanie: