Strona główna > Produkty > Rurociąg produkcji szpuli > Linie do prefabrykacji rur

Linia do produkcji rur automatyczne

Linia do produkcji rur automatyczne
Automatycznej linii produkcyjnej rur, automatyczne rura szpuli produkcji linii produkcyjnej tam są dwa rodzaje produkcji rur szpuli: stała typu i typ kontenera. Stałe typu bardziej nadaje się do ciężkich prac obciążenia produkcyjne i można uzyskać wyższy wskaźnik automatyzacji. Typ kontenera jest więcej...
Szczegóły produktu:

Linii produkcyjnej rurociągów automatyczne, automatyczne rura szpuli produkcji linii produkcyjnej


Istnieją dwa rodzaje produkcji rur szpuli: stała typu i typ kontenera. Stałe typu bardziej nadaje się do ciężkich prac obciążenia produkcyjne i można uzyskać wyższy wskaźnik automatyzacji. Typ kontenera jest bardziej odpowiedni dla na miejscu produkcji.


Funkcje:
1. nadaje się do rur średnicy: 2 ~ 60andquot;
2. nadaje się do rur SCH:3 ~ 100 mm
3. wysoki szybkość i wydajność przetwarzania dokładne cięcia i efekt
4. Multi typy skos typu, włączając pojedyncze V, Dwuosobowy typu V i J
5. zmotoryzowany wielofunkcyjny montażu up gwarantującą dokładność montażu up
6. przenośnik systemu poprawy obsługi efficiencence obsługi
Proces spawania 7.TIG/RMD-MIG/MAG/FCAW/SAW dostępne
8. automatyczne spawanie stawka: do 80% rur
9. można dopasować oprogramowanie do zarządzania produkcją

Konfiguracja:

1Andamp cięcia rur; Ukosowanie komputera All-in-one
2Wysoka prędkość przecinarka taśmowa do cięcia
3High Speed CNC rur koniec ukosowanie maszyny
4Dwa / maszyna do cięcia plazmowe płomień Multi-Axis CNC
5Wielofunkcyjny rur do montażu stacji
6System obsługi przenośników
7Automatyczna stacja do spawania rur (różne typy dostępne, 8andquot typu, 24andquot typu, 32andquot; typ, 48andquot; typ, 60andquot; typ)


Z projektu systemu możliwości jest w stanie zminimalizować userand #39; s manpower zużycia jednej jednostki śred. cal dekoracyjnymi. Nasze zdolności projektowania może być tak niskie, jak 0.142 manhour/D.I. Oznacza to, że kompleksowa wydajność w trybie automatycznego wytwarzania może osiągnąć maksymalnie 15 razy wyższy niż w tradycyjnym trybie ręcznym.

Nasze rozwiązanie obejmuje wykonanie różnych materiałów, takich jak C.S, S. S, stali stopowej, Duplex itp S. S., z rur o średnicy 2andquot; do 60andquot;. Poza tym nasza automatyczna stacja zgrzewania może zrobić automatyczne TIG / root RMD-MIG, TIG i pass / RMD-MIG/MIG/PIŁA wypełnień i przekazać.

Możemy nie tylko zapewnić skuteczne rury szpuli produkcji rozwiązanie, ale także szybko budować warsztat rozwiązanie, Prefabrykacja surowca, gotowego szpule nieniszczących badań rozwiązanie, które można przyspieszyć cyklu budowy całej produkcji i zapewnienia jakości projektu.

nasze rury produkcja szpuli został uznawane na całym świecie i był używany przez wielu wykonawców znanych w świecie ze względu na wysoką wydajność i dobrej jakości produkcji i głównie siły roboczej zapisywanie zalety.


Hot Tags: Linia produkcyjna automatyczne rurociągów, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt, tanio, youbest, spawania, cięcia youbest
Produkty powiązane
Zapytanie: